Nawigacja
Strona główna
Kontakt
Galeria zdjęć
Szukaj
Stowarzyszenie
· Władze
· Lista członków LGD
· Statut
· LSR
· Rada
· Regulaminy
· Dokumenty członkowskie
Region objęty LSR
· Gmina Aleksandrów
· Gmina Inowłódz
· Gmina Czerniewice
· Gmina i Miasto Drzewica
· Gmina Lubochnia
· Gmina Mniszków
· Gmina Opoczno
· Gmina Poświętne
· Gmina Rzeczyca
· Miasto i Gmina Przedbórz
· Gmina Sławno
· Miasto i Gmina Sulejów
· Gmina Tomaszów Maz.
· Gmina Wielgomłyny
· Miasto i Gmina Wolbórz

Projekt partnerski

Skrzynka

Wydarzenia

Leader
· LEADER 2007-2013
Przetłumacz stronę

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Warsztaty - Archiwum 2015r.
warsztaty
WARSZTATY „OCALMY OD ZAPOMNIENIA”

Warsztaty są próbą uaktywniania społeczności lokalnych, przybliżania nowych umiejętności.
- działanie 4.31 "funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja".

Harmonogram warsztatów w I półroczu 2015 roku - ustalone terminy
Po ustaleniu kolejnych terminów poniższy harmonogram będzię na bieżąco aktualizowany.
GMINA      
WARSZTATY   
PROWADZĄCY          
MIEJSCE TERMIN
Luty
Sławno
Garncarstwo
Ryszard Arkuszyński GOK Sławno
2.02.2015
godz. 9:00
Lubochnia
Garncarstwo
Ryszard Arkuszyński
Świetlica Wiejska Luboszewy
2.02.2015
godz. 16:00
Sławno
Garncarstwo
Ryszard Arkuszyński SP Kamień
3.02.2015
godz. 9:00
Inowłódz
Garncarstwo
Ryszard Arkuszyński Świetlica Wiejska Liciążna
3.02.2015
godz. 17:00
Sławno
Bibułkarstwo
Ilona Helman Świetlica Wiejska
Wincentynów
25-27.02.2015
godz. 17:00
Marzec
Mniszków Filcowanie Iwona Pietrzak Świetlica Wiejska
Prucheńsko Małe
5.03.2015
godz. 14:00
Tomaszów Maz. Ozdoby ze sznurka Mariusz Bogusławski Świetlica Wiejska Godaszewice 9.03.2015
godz. 15:00
Sławno
Ozdoby ze sznurka
Mariusz Bogusławski
Świetlica Wiejska
Tomaszówek
10.03.2015
godz. 16:00
Sławno Ozdoby ze sznurka Mariusz Bogusławski Zespół Szkół Samorządowych
Prymusowa Wola
12.03.2015
godz. 9:00
Wolbórz
Filcowanie Iwona Pietrzak OSP Bogusławice
13.03.2015
godz. 15:30
Sławno
Ozdoby ze sznurka
Mariusz Bogusławski
w OSP Unewel
16.03.2015
godz. 17:00
Opoczno Pająki Weronika Gruszecka
Świetlica Wiejska
Modrzew
16-18.03.2015
godz. 17:00
Tomaszów Maz.
Bibułkarstwo
Ilona Helman Świetlica Wiejska
Chorzęcin
16-17,30.03.2015
godz. 16:00
Opoczno
Ozdoby ze sznurka
Mariusz Bogusławski
Świetlica Wiejska
Kruszewiec
17.03.2015
godz. 16:00
Mniszków
Bibułkarstwo
Ilona Helman Świetlica Wiejska
Strzelce
18-20.03.2015
godz. 17:00
Wielgomłyny
Ozdoby ze sznurka
Mariusz Bogusławski
Wielgomłyny
19.03.2015
godz. 12:00
Tomaszów Maz.
Ozdoby ze sznurka
Mariusz Bogusławski
Świetlica Wiejska
Sługocice
20.03.2015
godz. 17:00
Tomaszów Maz.
Filcowanie Iwona Pietrzak Świetlica Wiejska
Łazisko
20.03.2015
godz. 16:00
Tomaszów Maz.
Bibułkarstwo
Ilona Helman Świetlica Wiejska
Swolszewice
23-25.03.2015
godz. 14:00
Tomaszów Maz.
Filcowanie Iwona Pietrzak Komorów
24.03.2015
godz. 15:00
Lubochnia
Filcowanie Iwona Pietrzak GOK Lubochnia
31.03.2015
godz. 16:30
Kwiecień
Mniszków
Bibułkarstwo
Ilona Helman Dom Ludowy Zarzęcin
14-16.04.2015
godz. 17:00
Opoczno Ozdoby ze sznurka Mariusz Bogusławski ŚW Wygnanów
ODWOŁANE
16.04.2015
godz. 17:00
Tomaszów Maz. Florystyka Halina Niewiadomska Dom Ludowy w Wąwale 17-18.04.2015
godz. 16:00
Sławno Wikliniarstwo Grzegorz Solka Dom Ludowy Kunice 20-21.04.2015
godz. 17
Tomaszów Maz. Haft krzyżykowy Zofia Pacan GBP Komorów 20-23.04.2015
godz. 15:00
Lubochnia Bibułkarstwo Ilona Helman Świetlica Wiejska
Brenica
20-22.04.2015
godz. 16:30
Sławno
Filcowanie Iwona Pietrzak SP Celestynów
21.04.2015
godz. 13:00
Tomaszów Maz.
Wikliniarstwo Grzegorz Solka GBP Smardzewice
22-23.04.2015
godz. 10:00
Opoczno Pająki Weronika Gruszecka
Świetlica Wiejska
Mroczków Duży
21-23.04.2015
godz. 16:00
Mniszków
Ozdoby ze sznurka Mariusz Bogusławski Dom Ludowy Zarzęcin
25.04.2015
godz. 13:00
Sulejów
Florystyka Halina Niewiadomska Świetlica Wiejska w Kole
24-25.04.2015
godz. 17:00
Opoczno
Wikliniarstwo Grzegorz Solka Świetlica Wiejska
Kraszków
24-25.04.2015
godz. 16
Wielgomłyny
Wikliniarstwo Grzegorz Solka Filia GOK Wielgomłyny
w Zagórzu
27-28.04.2015
godz. 15:00
Sławno
Bibułkarstwo Ilona Helman Świetlica Wiejska
Psary
27-29.04.2015
godz. 17:00
Maj
Sławno Ozdoby ze sznurka Mariusz Bogusławski Gimnazjum Szadkowice 04.05.2015
godz.9:00
Sławno
Bibułkarstwo
Ilona Helman
ŚW Sławno ODWOŁANE 04-05.05.2015
godz. 16:30
Mniszków
Ozdoby ze sznurka Mariusz Bogusławski ŚW Prucheńsko Małe
ODWOŁANE
06.05.2015
godz.14:00
Wielgomłyny
Bibułkarstwo
Ilona Helman
GOK Wielgomłyny
11-13.05.2015
godz. 15:00
Tomaszów Maz. Florystyka Halina Niewiadomska Świetlica Wiejska
Ciebłowice 
22.05.2015
godz. 15:00
Czerwiec
Wolbórz
Ozdoby ze sznurka Mariusz Bogusławski Gimnazjum Wolbórz
11.06.2015
godz.14:00
Zgłoś zapotrzebowanie na warsztaty w swojej Gminie w 2015 r.
Pisemne zgłoszenia należy przesyłać do 15 grudnia 2014 r.
na ades dolinapilicy@onet.eu

Realizowane warsztaty:
Bibułkarstwo - grupa 10-15 osób dorosłych i młodzieży (1 dzień /3 dni)
  1. Wikliniarstwo - grupa 10-15 osób dorosłych (2 dni)
  2. Garncarstwo - grupa 10-40 osób dorosłych i młodzieży (1 dzień)
  3. Florystyka  - grupa 10 osób dorosłych (2 dni)
  4. Haft Krzyżykowy grupa 10-15 osób dorosłych i młodzieży (4 dni)
  5. Filcowanie - grupa 10-15 osób dorosłych i młodzieży (1 dzień)
  6. Pająki - grupa 10-15 osób dorosłych i młodzieży (3 dni)
  7. Ozdoby ze sznurka  grupa 10-25 osób dorosłych i młodzieży (1 dzień)
  8. Tkactwo - grupa 6-8 osób dorosłych i młodzieży (4 dni)

Czekamy również na inne, ciekawe propozycje warsztatów.


WARSZTATY „OCALMY OD ZAPOMNIENIA”
Warsztaty są próbą uaktywniania społeczności lokalnych, przybliżania nowych umiejętności.
- działanie 4.31 "funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja".
logo

PROW 2014-2020

Warsztaty

Nasze projekty






Projekty współpracy

PROW 2007-2013
Granty

Szlak Konny